Patronat i współpraca

ITALIA_2016_jada_z_nami

O nasze tyłki i wygląd jak z wybiegu zadba znana już Wam firma ze Swarzędza, czyli Martombike!
Rumaki zagoszczą w tej samej stajni co poprzednio – Total Sport – gdzie przejdą niezbędne czyszczenie, smarowanie, wymiany itd.

Będziemy Was uświadamiać, namawiać do noszenia odblasków, kultury i wzajemnego szacunku na drodze dzięki tym, którzy „młotkiem” usiłują społeczeństwu wbić kilka najważniejszych zasad. Mowa oczywiście o projekcie Świadomy Kierowca.

Świat usłyszy o nas dzięki miesięcznikowi „Poznaj Świat” oraz Magazynowi Bike. Z tym słyszeniem będzie jeszcze lepiej bowiem jest z nami Radio Koszalin!

No dobrze, jeśli świat ma patrzeć i słyszeć to wypada popracować nad formą – tutaj namawiamy Was do śledzenia internetów – niedługo na nasz rynek wkroczy firma, która chce odmienić oblicze wielu z nas, pomóc w walce o marzenia i formę. Mowa o Velocity Warsztat Treningu.

Wspiera nas również Emilia Szubert – świetna siatkarka, dobry duch naszego teamu, zawsze wie co powiedzieć a jej szczerość i poczucie humoru świetnie wpływają na motywację.

Oficjalnym Patronem naszej wyprawy została Kinga Paruzel – finalistka I polskiej edycji MasterChef. Kulinarna pasjonatka zdrowej kuchni. Autorka książki „Nie…zwykła KUCHNIA”. Kto nie słyszał niech koniecznie sprawdzi. Uprzedzamy – grozi bałaganem w kuchni i odlotowymi doznaniami smakowymi. 😉

A nad prawidłowym przebiegiem czuwa nie kto inny jak Katarzyna Skowrońska-Dolata! Komentarz chyba zbędny 😉